ბიუროს ლიტველი ექსპერტები ესტუმრნენ
2017 წლის 1 ივნისს, სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნულ ბიუროს ლიტვის შინაგან საქმეთა სამინისტროს ვილნიუსის პოლიციის სასამართლო ექსპერტიზის ცენტრის ექსპერტები ესტუმრნენ.
ბიურომ ავსტრიის რესპუბლიკის კრიმინალური პოლიციის წარმომადგენელს უმასპინძლა
2017 წლის 24 მაისს სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს ადმინისტრაციის უფროსი თამარ მელაშვილი ავსტრიის რესპუბლიკის კრიმინალური პოლიციის წარმომადგენელს ჰანეს ბაუმგარტნერს შეხვდა.
ექსპერტიზის ბიუროს განცხადება
სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიურო განცხადებას ავრცელებს და მოსახლეობას წინასწარ აფრთხილებს, ბიუროს სერვის ცენტრში მიმდინარე სარემონტო სამუშაოების გამო ჭავჭავაძის გამზ. N84-ში (ბაგები) მდებარე სათაო ოფისის სერვის ცენტრი დახურული იქნება და არ იმუშავებს მიმდინარე წლის 8 მაისიდან 15 მაისამდე.
საქართველოს პრემიერ-მინისტრმა ბიუროს ქუთაისის ოფისი დაათვალიერა
​​2017 წლის 3 აპრილს  სსიპ ლევან სამხარაულის სახელობის სასამართლო ექსპერტიზის ეროვნული ბიუროს დასავლეთ საქართველოს რეგიონული ექსპერტზის დეპარტამენტის ახალი შენობა საქართველოს პრემიერ-ინისტრმა გიორგი კვირიკაშვილმა, ბიუროს უფროსთან გიორგი თვაურთან ერთად დაათვალიერა.